AÇIK HAVADA UZAK DOĞU ESİNTİSİ

Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonuna ait yeni Altea Köşe Grubu ile Uzak Doğu esintilerini bahçe, balkon ve teraslara taşıyor. Antrasit rope ile teak ağacının kusursuz birleşiminden oluşan Altea Köşe Grubu, zamansız tasarımıyla eşsiz bir şıklık yakalamak isteyenleri cezbediyor.

 

Tasarımlarını kalite, dayanıklılık ve estetikle buluşturan L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonun yeni üyesi Altea Köşe Grubu ile bahçe, balkon ve teraslarda eşsiz bir şıklık yakalamak isteyenlere sesleniyor. Antrasit rope ile doğada nadir bulunan ve her türlü hava koşullarına dayanıklı teak ağacının kusursuz birleşiminden oluşan Altea Köşe Grubu, zamansız tasarımının yanı sıra ayak yapısıyla da açık havada Uzak Doğu rüzgarı estiriyor.

 

Geniş ve konforlu yapısıyla da dikkat çeken Altea Köşe Grubu’na, L’unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.

 

L’unica Hakkında
Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica; Oturma Grupları, Yemek Grupları ve Keyif Ürünleri olmak üzere üç ana kategoride ürünler sunuyor. L’unica’da koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e ve çok çeşitli aksesuarlara kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilya yer alıyor. Bu ürünler Ahşap (Teak), Metal ve Sentetik Rattan çeşitleri ile farklı zevklere hitap ediyor. L’unica markalı bahçe mobilyalarının yanı sıra ödüllü tasarımlarıyla dikkat çeken Belçikalı Oasiq, İskandinav tasarım özelliklerine sahip Danimarkalı Houe, premium tasarımlarıyla dünyaca ünlü Danimarkalı Cane-Line markalarının ürünlerini de Türkiye’ye getiren L’unica; ayrıca Happy Cocooning markalı şömine masaları ile Morso Living ve Big Green Egg markalı üst düzey bahçe barbekülerini ve Avustralyalı Tiipii Bed’in yanı sıra Fransız Fermob ürünlerini de müdavimleriyle buluşturuyor. Bahçeler, balkonlar, teraslar gibi açık hava mekanlarına prestij katan ve modern çizgileriyle dikkat çeken L’unica’nın 2019 yılı ilkbahar-yaz koleksiyonunda, tasarımı ve kalitesi ile öne çıkan kullanıcı dostu pek çok iddialı ürün yer alıyor. L’unica ürünlerine markanın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir