BİEN’DEN ÖZEL EBATLI, SEÇKİN DUVAR KAROSU KOLEKSİYONLARI

Bien’in en son teknoloji ile üretilen 30X90cm ebadındaki Terra, Astoria, Pera, Calacatta Marmi duvar karosu koleksiyonları doğal görünümlerinin yanı sıra zengin renk, dekor ve dekofon seçenekleri ile mekanlar için sınırsız alternatif oluşturuyor.

Bien’in lükste sınır tanımayan alternatif ürünleri ile tasarladığınız mekanlarınızda, göz alıcı, modern görünümler elde ederek seçkin ortamlara imza atabilirsiniz. Bien’in bu anlayışla tasarlayıp ürettiği duvar karosu koleksiyonlarından Terra, Astoria, Pera ve Calacatta Marmi özel ebatlı, zengin renk ve dekofon seçenekleri ile yeni yılın yeni mekanlarında iddialı ve göz alıcı atmosferler yaratmanıza imkan tanıyor.

İDDİALI VE DİKKAT ÇEKEN KOLEKSİYON TERRA: Beyaz, gri, gülkurusu, bej ve turkuaz olmak üzere beş ayrı renk seçeneği ile yeni nesil banyolarda iddiasını ortaya koyan koleksiyonun 45×45 cm ebadında yer karosu da mevcut. Özel üretilmiş fon ve dekofonları da bulunan Terra, yüzeyindeki mat görünümü ile dikkat çeken bir koleksiyon.

ASTORIA İLE IŞIL IŞIL BANYOLAR: Bien’in Astoria Koleksiyonu üzerindeki ince detayları ve modern görünümüyle 2020’nin gözde koleksiyonlarından… Krema, kahve, gri ve turkuaz renk seçenekleri olan Astoria mermer görünümü ile çarpıcı mekanlara imza atmanıza olanak tanıyor. Dekor, dekofon ve fonlarıyla zengin bir koleksiyon olan Astoria’nın 45×45 cm ebadında yer karosu da bulunuyor.

SADE VE MODERN BANYOLARA PERA KOLEKSİYONU: Bien’in en yeni teknoloji ile üretilen, Pera Koleksiyonu görünümüyle doğal taşın tüm yalınlığını vaad ediyor. Beyaz, açık gri ve gri renkleri bulunan koleksiyonun mekanlarda fark yaratacak dekofonları da mevcut. Mat yüzeyi ile varlık gösteren ve 45×45 cm yer karosu da bulunan Pera, farklı malzeme dokularıyla, bir arada kullanılarak mekanı istediğiniz gibi tasarlamanıza yardımcı oluyor.

CALACATTA MARMI ADI GİBİ DİKKAT ÇEKEN KOLEKSİYON: Özellikle banyolarda tercih edilen koleksiyon mermer görünümü ve beyaz rengi ile asaleti simgeliyor. Doğal zenginliğin en büyük temsilcisi mermerin ihtişamını yansıtan özel ebatlı koleksiyonda iki ayrı dekor seçeneği ve dekofon, 45x45cm yer karosu da yer alıyor. Mat yüzeye sahip Calacatta Marmi seramiğin kullanım kolaylığıyla beraber hijyen standartlarını da en üst seviyede tutmanıza imkan sunuyor.

BİEN HAKKINDA

Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır. Tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır.

BİEN SERAMİK

Bien Yapı Ürünleri Sanayi Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi; enerji, turizm, sigorta ve yapı malzemeleri sektörlerinde faaliyet gösteren Ercan Şirketler Topluluğu’nun kuruluşudur.

Üre­ti­mini Bi­le­cik ve Bo­zü­yü­k’­teki fab­ri­ka­la­rın­da ya­pan Bien Seramik, yur­t i­çin­de 130’u aş­kın yet­ki­li sa­tı­cı­sı, 3.500’ü aş­kın sa­tış nok­ta­sıy­la pa­zardaki ye­ri­ni al­mak­ta­dır. Üretiminin yüz­de 35’ini yurt dı­şın­daki 70’e yakın ül­ke­ye ih­raç eden Bien Seramik, bir dünya markasıdır. Dünyaca ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 40 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. 6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken, tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Bien Seramik, aynı zamanda Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını almıştır. Ayrıca Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya hak kazanmıştır. En yeni teknolojilerle üretim yapan Bien Seramik, Türkiye’de Dijital Teknoloji ile üretilen duvar karolarının ve 20 mm’lik Teknik Porselen karoların da ilk üreticisi olmuştur.

BİEN BANYO

Bien Banyo Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi; enerji, turizm, sigorta ve yapı malzemeleri sektörlerinde faaliyet gösteren Ercan Şirketler Topluluğu’nun kuruluşudur.

Her kategoriye ayrı ayrı odaklanma kararı alan Bien, 2011 yılında seramik sağlık gereçleri (SSG) alanında da yatırımlar gerçekleştirmiştir. 2017 yılında Bien Banyo Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’yi kurmuştur. Ürün yelpazesinde uzmanlaşmayı ve kapasite artışını öne çıkaran Bien Banyo Ürünleri, Ocak 2018 itibariyle de satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Üretiminde son teknolojik yenilikleri kullanan Bien Banyo, geniş bir ürün yelpazesiyle faaliyette bulunmaktadır. Bien Banyo’nun ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar ve banyo aksesuarları yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir