Çanakkale Seramik’in Shiro Bloom’u floral zarafeti ile ‘TomTom Kırmızı’da

Moda ve sanat odaklı etkinlikleriyle tasarım mahallesi olma yolunda ilerleyen Tomtom Designhood, ünlü markaları ‘Maison Française Back to Home’da bir araya getiriyor. Özel ve gözalıcı tasarımlarla kalıpların ötesine geçen Çanakkale Seramik de, sonbaharın izlerini taşıyan yeni serisi ‘Shiro Bloom’la yeni mahallede dekorasyon ve tasarım meraklılarını bekliyor.

Tasarım ve dekorasyon dünyasının ünlü markaları, Tomtom Designhood ve Maison Française’ın işbirliğiyle 21-24 Kasım tarihlerinde ‘Maison Française Back to Home’da buluşuyor. Geliştirdiği özel tasarımlarla tüketicilerin gözdesi olan Çanakkale Seramik de, seçkin buluşmada yeni serisi Shiro Bloom’la yer alıyor. Bahar havasını banyolara taşıyan Shiro Bloom, Tomtom Kırmızı’nın oda oda tasarlanmış mimarisinde ziyaretçileri büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor.

Duvarda floral etki

Günümüzde sürekli artan şehir kaosuna karşı, doğal görünümün önemi her gün biraz daha artıyor. Özellikle dışarıdaki kaosa karşı iç mekanlarda dinginlik ve sadelik sağlayan tasarımlar ön plana çıkıyor. Floral desenler de hayatımıza sağladığı huzur nedeniyle bu tasarımların ilk sırasındaki yerini koruyor.

Günümüz tropikal trendine uygun olarak tasarlanan ve natürel bir stile sahip olan Shiro Bloom serisi, dekorlarındaki kuşlar ve çiçekler ile doğallığı, yüzeyindeki parlak ışıltılarla da farklılaşmayı sağlıyor. Çanakkale Seramik’in pretijli koleksiyonu Wabi’nin serilerinden olan Shiro Bloom, ev dekorasyonundaki yenilikleri, modayı ve trendleri takip eden, evlerinin şık, çekici ve farklı olmasını isteyen tüketicilere hitap ediyor.

Doğallığı evinize taşıyan ve duvar dekorasyonları için ideal seçenekler sunan seri, 33×110 cm ölçülerindeki 4 modülden oluşan dekoruyla floral bir etki yaratıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir