CAPATECT ISI YALITIM SİSTEMLERİ İLE EVİNİZİ YAZA HAZIRLAYIN!

Hava sıcaklıklarının yükselişiyle elektrik tüketiminde ciddi oranda artışlar meydana geliyor. Filli Boya Capatect Isı Yalıtımı Sistemi ile artan elektrik faturalarını yüzde 50’ye varan oranda düşürmek mümkün.

 

Türkiye’de tüketilen enerjinin %37,2’si binalarda, %32’si sanayide ve %27,2’si ulaşımda harcanırken, konutlarda tüketilen toplam enerjinin %75’inden fazlası ısıtma ve soğutma işlemlerinde kullanılıyor. Bu durum, Türkiye’deki toplam enerjinin %26’sını binaları ısıtma veya soğutmada harcadığımızı gösteriyor.

Isı yalıtımının kışın faydalı olduğu düşünülse de yaz aylarında ısı yalıtımlı binalarda dışarıdan gelen sıcaklık daha az hissediliyor. Dolayısıyla soğutma giderlerinde yüzde 50’ye varan oranda düşüş sağlanabiliyor.

 

Filli Boya’nın 2003 yılında pazara sunduğu Capatect Isı Yalıtım Sistemi, yaz sıcaklarının yoğun hissedildiği günlerde enerjide tasarruf yapmak isteyen tüketiclerin yardımına koşuyor. Yapıştırıcısından son kat kaplama ve boya ürünlerine kadar birlikte uyumlu, standartlara uygun ve uzun ömürlü bir sistem sunan Capatect Isı Yalıtım Sistemi’nin tüm ana ürünleri Filli Boya tesislerinde üretiliyor. Filli Boya aynı zamanda ürünlerin uygulaması konusunu da güvenilen uygulamacılara emanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir