İki Renkli Mutfak Dolapları ve Mutfak Tasarım Fikirleri

İki mutfak dolabı modeli daha güzel gözüktüğü için, dolapların alt kısmının karanlık görünmesini çok istiyor. Veya başka bir dolap modelini seçebilirsiniz, örneğin daha renkli bir mutfak dolabı seçerek veya tam tersi. Bu mutfak dolapları ile daha güzel ve güzel görünebilir.

İkincisi, boya gölgesi renginin rengini seçebilirsiniz. Modern zamanlarda popüler hale gelen böyle bir renk olduğu için rengi seçmenizi öneririz, örneğin gök mavisi, parlak sarı, parlak mor görüldüğünde hoş bir renktir.

Hepsi zaten seçmiş olduğunuz ve belirlediğiniz tasarım ve renk seçenekleriyle iyi görünüyorsa, size uygun yan ve modellerin sonuçlarıyla, sadece yemek pişirmek için rahat bir yerde yaşarsınız.

Üçüncüsü, doğru zıt nüansları, örneğin, parlak kırmızı veya lacivert işbirliği ile güzel bir kahverengimsi rengi bulabileceğiniz zamandır. Bu üç yöntemi kullanarak ahşap veya paslanmaz çelik kullanarak dolaplar için malzemeler kullanabilirsiniz.

Pinterest.com

Karışık renkler, beyaz renk her renk kombinasyonu için uygun olan renk göz önüne alındığında mükemmeldir. Beyaz renk, bir insanı soğuk, verimli ve düzenli hissettirir.

 Beyaz dolap satın almayı hedefleyebilirsiniz. Ardından, mutfak tavanının etrafına bir şey koyun, sonra çekici bir görünümün nüanslarını bırakın. Bu kesinlikle mutfak alanınızda daha eğlenceli hale getirecektir.

Mutfak Dolapları Fikirleri

Her ikisi de çiftlik evi tasarımı ve siyah granit mutfak tezgahlarında gümüş mutfak lavabo ile bitmiştir. Ve ayrıca iyileştirme olarak, azaltılmış konumlandırma ile cam kapılar üst dolaplara kurulur. Tam olarak neye ihtiyaç duyduğunuzu tam olarak gözünüzde görmenizi sağlar, böylece dışardan da fark edilir.

Bu mutfak dolapları tarzı büyük yönetim ışıkları tarafından sürdürülür. Beyaz üst mutfak dolapları altında tavana monte edilen gömme ışık ile müthiş bir sinerji arasında yer alan müthiş bir sinerji, her türlü mutfak ihtiyacının yanı sıra parlaklığı da yaratıyor.

Bu iki tonlu mutfak dolabı önerisi, gölgeleri önde gelen dolapların yanı sıra daha düşük olanlara göre kontrastlamaktır. Geliştirici, beyaz duvar yüzeyine monte edilmiş yatak örtülerini koyu kahverengimsi taban cihazlarıyla işbirliği yaparak kullanır.

Pinterest.com

 İki Tonlu Mutfak Dolapları Kapıları

Bu modern yemek hazırlama yeri, 2 kontrastsız üç gardırop gardırop tonuyla cesur olmaya çalışmaktadır. Pişirme alanında yaratıcı ve aynı zamanda beklemek için beklemeyin.

Arkadaşlarınızı ve ailenizi memnun edecek dinamik bir karışım oluşturmak için çalkalayıcı pişirme alanı dolaplarımızla eşleştirin.

Eklenen yenilikçi tipik mutfak yeri dolapları sizin faktörünüzün yanı sıra, diğer kereste pişirme yer dolaplarımızın 2’sini, yerleştirmek için yıllarca kullanacağınız bir yemek mekanı için harmanlayan inisiyatif.

 Yumuşak Yeşil Vurgular İle Beyaz Mutfak

Hafif çevre dostu vurgularla bu beyaz pişirme alanı, küçük bir gelişme ile kazanılan odadan yararlandı. Eklenen yer, mutfak alanını bitişik oturma odasına çok daha iyi bir şekilde bağlayan bir yeniden yapılandırma sağladı.

Aynı zamanda uygun doğal ışık ile birlikte banket koltukları ile davetkar bir yemek odası geliştirme imkanı sağladı. Sıcaklık ve çeşitli tonları ile modern mutfak tadilat

Bu modern günlük mutfak alanı, modernin davetle birlikte dinlenebileceğini doğrulamaktadır. Koyu lekeli dolaplar, görünüm ve ilgi sağlamak için tamamen doğal ahşap tonlarla birleştirilmiştir. Yemek alanı tesisindeki ada, çarpıcı bir düşme tarafı ile harika bir beyaz tezgah üstü içerir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir