PELİ SEKTÖRE YENİ BİR KAPI DAHA AÇTI: ARCTIC

Yenilikçi ve çevreci bir marka olarak konumlanan Peli’nin, 2017 yılında sektöre farklı bir anlayış getirerek tasarladığı dekoratif iç mekan kapı koleksiyonuna yeni katılan Arctic sıra dışı tasarımıyla dikkat çekiyor. Arctic Style iç mekan kapılar ahşabın beyazla uyumunu en modern haliyle mekanlara taşıyor.

Ahşabın doğallığını beyazla kombinleyerek yaşam alanlarına vaad eden Arctic Style kapılar, birebir parke uyumuyla mekanın bütün olarak algılanmasına da katkı sağlıyor.

Peli’nin dekoratif iç mekan kapı tasarımlarından olan Arctic kapılar, üç farklı kanat genişliği ile iç mekanlarda kullanım kolaylığı sağlıyor. Çizilmelere karşı dayanıklı olan Arctic, sıra dışı görünümüyle, bugünün ve yarının trendlerini yaşatmanıza imkan tanıyor.

KAPI VE PARKE YÜZEYLERİNİN UYUMU

Peli’nin diğer iç mekan kapı tasarımında olduğu gibi Arctic Style’da da öncelik parke ve kapı yüzeyini bütünleştirmek. Peli-DK’nın sektöre getirdiği bu yeni anlayış ile mekanlarda kullanılan süpürgelikler ve kapıların pervazları aynı olabiliyor.

GÖRÜNTÜSÜ SES GETİREN, KULLANIMI SESSİZ KAPILAR

Tasarımı ile mekanları ayrıcalıklı kılan Arctic Style, kapı yuvasında kullanılan fitil sayesinde kapının sessiz açılıp kapanmasını sağlıyor. Kilitte ise farklı bir sistem kullanılıyor; Kale’nin ürettiği sessiz kilit sayesinde kapı kilitlenirken de ses çıkarmıyor ve ortamın dinginliğini koruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir