Tarzı Olan Çocuklar Bilirler, Kids&Teens’i Tek Geçerler

Mobilya tasarımında evrenselliğe odaklı bakış açısı ve milyonların hayatına dokunan ürün yelpazesiyle Alfemo Kids&Teens, kız ve erkek çocukların hayal gücüne ve farklı kişilik özelliklerine hitap edecek çeşitliliğe sahip, tasarım ürünü çocuk ve bebek koleksiyonu; hem fonksiyonel hem özgün hem de tarz seçenekler sunuyor.

Odanın İçinde Küçük Bir Ev…

Ev konseptini, beyaz ve pembe renk kombiniyle kız çocuk odalarına taşıyan Micasa Çocuk Odası, küçük prensesleri harikalar diyarında bir yolculuğa çıkarıyor. Dolaptan şifoniyere, çalışma masasından ekstra depolama imkânı sunan kitaplığa ve ilgi çekici perdeli yatak başına kadar taşıdığı çatı detayıyla zengin bir tasarım sunan Micasa, fonksiyonelliğiyle de kullanım kolaylığı sağlıyor.

 

Yılın trendi İskandinav tasarım çizgisi şimdi bebek odanızda… 

Hayal pembesinin meşe ve beyaz renkle kombinlendiği bebek odasında, lazer ve sticker baskı uygulamaları ile bebek odanız neşeleniyor.

Açık ve kapalı depolama alternatifleri sunan geniş oyuncak dolabı hem çok kullanışlı hem çok eğlenceli…

Çekmece ve oyuncak dolabına sahip büyüyen karyola ile uzun yıllar kullanım imkanı sağlayan Nordic Grubu, yazı tahtası ve oyuncak dolabı kombinasyonuyla da ileri bebeklik döneminde çocuğunuzun çizim alışkanlığına etkili bir destek sunuyor.

 www.kidsandteens.com.tr

www.alfemo.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir